Estetik Görünüm

Yolculuğa başlayın

Tarzınızı yerlerinizde yaşatın
Yerlerinizde yaratıcı fikirler
İşlevsellik ile şıklığı birleştirin
0850 303 00 10

Tarz

Yer dekorasyonunu planlarken kendi tarzınızı yansıtın.

Yaratıcılık

Yer tasarımınızı kalıplardan uzak, çarpıcı çizgilerle yaşatalım.

İşlevsellik

Kullanışsız ürünler yerine her ayrıntıyı işinize yarayacak şekilde planlayalım.

Özgünlük

Kaliteli ürünler
Kullandığımız ürünler sayesinde yıllarca tadilat ihtiyacınız olmasın.
Hızlı işlem
Dekorasyon ihtiyaçlarınız için aylarca beklemenize gerek yok.

Estetik. Aydınlık. Modern.

Gelişmiş Teknolojiler

Evinizi sevgiyle keşfedin

Evinizi sadece bir ürün olarak görmüyor, aynı zamanda duygularla inşa ediyoruz.

Tüm hizmetlerimizi görün
Muhteşem tasarım & Estetik görünüm
Özel Teklif

Muhteşem tasarım & Estetik görünüm

Yerlerinizi yenilemek için iyi bir zaman
Niş detaylar ile dekorasyon
Özel Teklif

Niş detaylar ile dekorasyon

Her noktayı kullanın
Yerlerinizin iç sesini dinleyin
Özel Teklif

Yerlerinizin iç sesini dinleyin

Yerlerinizin özelliklerini keşfedin
Hedef Grup Dekorasyon

Ankara Laminant Parke

Laminat Parke modelleri her dönem değişen ve gelişen ayrıcalıklı seçeneklerden oluşuyor. Renkleri, desenleri ve kullanılan malzeme özellikleri ile çok sayıda alternatife ayrılmaktadır.

Lamine parke olarak da adlandırılmakta olan bu ürünler çok kaliteli ve uzun ömürlü ev yaşam gereçlerindendir. Sağlıklı ve temiz bir zemin için Laminant Parke modelleri çok fazla tercih edilmektedir.

 Firmamız bu konuda Ankara halkına yaygın bir hizmet sunmaktadır. Yaşam alanlarının dekoratif ve şık bir görünüme sahip olabilmesi adına en popüler Laminant Parke tasarımlarını hayata geçirmektedir.

 

Laminat Parke Fiyatları

Laminat Parke Fiyatları, tasarlandığı ağaç özelliklerine göre birbirinden farklılık gösteren ürünlerdir. Ana malzeme özellikleri ve kalitesi fiyatları farklılaştıran özel etkenlerdir. M2 fiyatları üzerinden kişilerin taleplerine göre net bir fiyat çalışması firmamız tarafından sunulmaktadır.

En Ucuz Laminat Parke Fiyatları firmamız çatısı altında satışa sunulurken uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz benzersiz ürünlerden oluşmaktadır.

Firmamız sektörde en uygun fiyatları sunarken Fabrikadan Laminat Parke Fiyatları ile eşdeğer bir hizmet sunmaktadır. Bütçe dostu bir yer döşemesi düşünenler için ise Seri sonu Laminat Parke Fiyatları ile sizlere hizmet sunmaktayız. Buda çok ekonomik şekilde yer döşemelerinizi yenilemenize imkân sunmaktadır.

 

Laminat Parke modelleri

 

  • Farklı renklerden oluşan çok sayıda model, kendi arasında ağaç özelliklerine sahiptir. Bunlar ise kullanım ömrü açısından birdirbirinden farklıdır. Kullanılan ana malzemenin desenlerini içine almakta olan modeller dekoratif bir dış görünüm ortaya çıkartmaktadır.
  • Açık renklerden oluşan desensiz modeller gibi desenli ve koyu renklere dağılan çok sayıda alternatif bir arada bulunabilmektedir. Desenli laminat parke seçenekleri en çok talep edilmekte olan ürünlerin başını çekmektedir.
  • laminat parke fiyatları keçiören/ankara yakınında hizmet vermekte olan firmamız sizlere her türlü laminet parke siparişlerini oluşturmaktadır.
  • Firmamız sıklıkla karşınıza çıkmakta olan Koçtaş Parke ürünlerinin eş değer seçeneklerini firma çatımız altında satışa sunmaktayız.
  • Parke Modelleri ve Fiyatları anlamında en zengin ürün alternatiflerini firmamız bünyesinde kolayca bulabilir aklınızdan geçen yer döşemelerine kısa sürede sahip olabilirsiniz.

 

Laminat parke metresi kaç para?

Değerli müşterilerimiz tarafından en çok merak edilmekte olan Laminant Parke Fiyatları sizlere indirimli şekliyle sunulmaktadır.

İnşaat işi parkeler boş dairelere kısa sürede döşenerek istenen şık ve kullanışlı hale getirilir.

Firma teknik personellerimiz laminat parke montajı konularını kusursuz bir biçimde ayarlayarak kullanıma hazır hale getirmektedir.

M2 fiyatı anlamında 65₺ den başlayarak artan m2 fiyatalrına sahip ürün potansiyeline sahibiz.

 

2022 parke fiyatları ne kadar?

2022 yılında Laminant Parke fiyatları 65,00 ₺ ile başlayıp 9.000,00 ₺ civarında artarak devam etmektedir.

Yüzlerce
müşteri bize güvendi

Sohbete başla
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?