Estetik Görünüm

Yolculuğa başlayın

Tarzınızı kapınızda yaşatın
Kapınızda yaratıcı fikirler
İşlevsellik ile şıklığı birleştirin
0850 303 00 10

Tarz

Kapı dekorasyonunu planlarken kendi tarzınızı yansıtın.

Yaratıcılık

Kapı tasarımınızı kalıplardan uzak, çarpıcı çizgilerle yaşatalım.

İşlevsellik

Kullanışsız ürünler yerine her ayrıntıyı işinize yarayacak şekilde planlayalım.

Özgünlük

Kaliteli ürünler
Kullandığımız ürünler sayesinde yıllarca tadilat ihtiyacınız olmasın.
Hızlı işlem
Dekorasyon ihtiyaçlarınız için aylarca beklemenize gerek yok.

Estetik. Aydınlık. Modern.

Gelişmiş Teknolojiler

Evinizi sevgiyle keşfedin

Çelik kapı ve amerikan kapınızı sadece bir ürün olarak görmüyor, aynı zamanda duygularla inşa ediyoruz.

Tüm hizmetlerimizi görün
Muhteşem tasarım & Estetik görünüm
Özel Teklif

Muhteşem tasarım & Estetik görünüm

Kapınızı yenilemek için iyi bir zaman
Niş detaylar ile dekorasyon
Özel Teklif

Niş detaylar ile dekorasyon

Her noktayı kullanın
Kapınızın iç sesini dinleyin
Özel Teklif

Kapınızın iç sesini dinleyin

Kapınızın özelliklerini keşfedin
Hedef Grup Dekorasyon

Ankara Çelik Kapı - Amerikan Kapı Hizmetleri

Çelik Kapı bir evin olmazsa olmaz temel ihtiyaçlarındandır. Güvenli bir yaşam için dayanıklılığı ile ön plana çıkmakta olan daire kapıları tercih edilmektedir. Çelik Kapı Ankara anlamında müşterilerimize her daim en kaliteli ürünleri satışa sunmaktayız. Aile güvenliği için gece gündüz yaşam alanlarınızı en iyi biçimde koruyacak kapı modellerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

 

Çelik Kapı Fiyatları

Ankara’da çelik kapı fiyatları birbirinden farklı ücretlerden oluşmaktadır. Bunun sebebi kapı modellerinin farklı detaylara sahip oluşuyor. Farklı malzemeden tasarlanmış olması, eklentileri ve üzerinde yer alan özel durumları ve ölçüleri ile fiyat konusunda değişkenlik göstermektedir.

Sıfır çekik kapı satışı yapmakta olan firmamız talep eden müşterilerimiz için 2. el çelik kapı fiyatları satışı da sunmaktadır. Müşterilerimiz, firmamıza Tekzen çelik kapı fiyatları ve 6. seviye çelik kapı fiyatları hakkında da sürekli olarak sorular yöneltmektedir.

 

Çelik kapı Fiyatları ne kadar?

Çelik özellikli kapı modelleri çok ürün skalasına sahiptir. Bu sebeple tek bir ürün fiyatı vermek yerine genel bir fiyat bilgisi vermek isteriz. Normal özelliklere sahip dayanıklı bir çelik kapı 4000tden başlamaktadır. Bu fiyatlar tercih edilen kapı özelliklerine ve ölçülerine göre artabilmekte ya da fiyatı düşebilmektedir.

Çelik Kapı Kilidi istenilen biçimde değişebilmektedir. BU konuda müşteri taleplerine uygun bir çalışmayı ortaya çıkarabilmekteyiz.  Çelik Kapı nasıl açılır sorusu kapı satışı yaptığımız tüm müşterilerimiz tarafından sorulmaktadır. Anahtarın içeride kalması ya da üzerinde unutulması durumlarında çelik kapının nasıl açılacağı bir merak konusu oluşturmaktadır.

Çelik Kapı kilit göbeği değişim işlemleri de firmamız bünyesinde verilmekte olan özel hizmetlerin başında gelmektedir.

 

Çelik Kapı boyama

Son dönemlerde çelik kapı boyama modası bir akım haline gelmiş bulunuyor. Koyu renkli kapılar açık renge dönüşürken açık renkliler ise farklı renklere boyanarak kişilerin zevklerine uygun bir hal alıyor. Eğer çalık kapı modeliniz sağlam ve sorunsuz bir performans sergiliyorsa renk değiştirilmesi konusunda bir sorun oluşturmaz. Bu işlem için geliştirilmiş boyalardan yararlanarak kolayca boyama işlemi yapılabilir.

 

Hangi çelik kapı daha güvenli?

Kullanılacak noktanın ölçülerine uygun, ağır, kaliteli ve güvenlik kilidi bulunan kaliteli malzemeden tasarlanmış olması oldukça önemlidir. Bu sayede güvenli bir yaşam sunması beklenebilir. Farklı mevsim şartlarına uygun soğuk ve sıcaktan etkilenmeyecek bir sağlamlığa sahip ürünler tercih edilmektedir.

Yüksek basınç ve darbelere karşın dayanıklılığa sahip olması oldukça güvenli bir tercih olmasını ortaya çıkartmaktadır.

 

Çelik kapı alırken nelere dikkat etmeli?

Kapı alımı esnasında kapı ve kasa arası boşluk mesafesi 4-5 mm ve üstü civarında olmalıdır. Boşluk sayesinde kapının kolay açılıp kapanması sağlanır.

 

6 Seviye çelik kapı ne demek?

6. seviye çelik kapılar, çeşitli darbeli matkap ürünleri ile taşlama cihazı ile ve çelik kama yardımı ile dahi açılması mümkün olmayan en dayanıklı çelik kapılardır.

 

Amerikan Panel Kapı Sistemleri

Amerikan kapı mdf özellikli ve iç kapı tasarımları olarak bilinmektedir.

 

En ucuz Amerikan Kapı Fiyatları

Amerikan kapılarda ürün seçenekleri çok zengindir. Aynı ürünün birbirinden farklı renkleri bile kullanıcılara seçim kolaylığı sunmaktadır.

Amerikan Panel Kapı Fiyatları arklı bütçelere uygun seçenekler halinde firma bünyemizde sunulmaktadır. Beğendiğiniz model için en uygun fiyatı, piyasa konularında firmamızdan temin edebilirsiniz.

Oda Kapı Fiyatları olarak ekonomik ürünleri ürün kataloglarımızda bularak hayal edilen oda tasarımlarına sahip olabilirsiniz

Lake Kapı Fiyatları da benzer özelliklere sahiptir. Modelin şekli renkli ve diğer ayrıntıları fiyatları etkilemektedir. Camlı iç kapı modelleri ise diğer seçeneklere göre daha yüksek fiyatlara sahiptir.

Amerikan Kapı modelleri arasında istediğiniz seçeneği tercih edebilirsiniz. Yaşam alanlarınızın mimarisine en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Oda Kapısı tercihleri genellikle Ahşap Kapı modellerinden oluşmaktadır. Modası uzun yıllar geçmeyen ve farklı ev dekorasyonlarına uyum sağlaması ile bilinmektedir.

Camlı iç kapı modelleri özellikle yatak ve banyo kapıları hariç tüm evlerde yaygın olarak tercih edilen modellerdir. En ucuz Amerikan Kapı Fiyatları konusunda garanti vermekte olan firmamızdan sizlerde aradığınız modeli temin edebilirsiniz.

En çok tercih edilen kapı modeller arasında yer alan Oda kapıları beyaz, ahşap, antrasit ve krem renkli seçenekler olmaktadır.

Amerikan Panel Kapı Fiyatları, Ahşap Kapı modelleri ve Fiyatları, Oda kapı modelleri, Oda Kapı Fiyatları ve çelik Kapı Amerikan Panel Kapı Sistemleri konusunda firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Yüzlerce
müşteri bize güvendi

Sohbete başla
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?