Estetik Görünüm

Yolculuğa başlayın

Tarzınızı duvarınızda yaşatın
Mutfağınızda yaratıcı fikirler
İşlevsellik ile şıklığı birleştirin
0850 303 00 10

Tarz

Duvar dekorasyonunu planlarken kendi tarzınızı yansıtın.

Yaratıcılık

Duvar tasarımınızı kalıplardan uzak, çarpıcı çizgilerle yaşatalım.

İşlevsellik

Kullanışsız ürünler yerine her ayrıntıyı işinize yarayacak şekilde planlayalım.

Özgünlük

Kaliteli ürünler
Kullandığımız ürünler sayesinde yıllarca tadilat ihtiyacınız olmasın.
Hızlı işlem
Dekorasyon ihtiyaçlarınız için aylarca beklemenize gerek yok.

Estetik. Aydınlık. Modern.

Gelişmiş Teknolojiler

Evinizi sevgiyle keşfedin

Evinizi sadece bir ürün olarak görmüyor, aynı zamanda duygularla inşa ediyoruz.

Tüm hizmetlerimizi görün
Muhteşem tasarım & Estetik görünüm
Özel Teklif

Muhteşem tasarım & Estetik görünüm

Duvarlarınızı yenilemek için iyi bir zaman
Niş detaylar ile dekorasyon
Özel Teklif

Niş detaylar ile dekorasyon

Her noktayı kullanın
Duvarınızın iç sesini dinleyin
Özel Teklif

Duvarınızın iç sesini dinleyin

Duvarınızın özelliklerini keşfedin
Hedef Grup Dekorasyon

AnkaraDuvar Kağıdı, Alçı ve Boya Dekorasyonu

Duvar Kâğıdı ile dekorasyon fikirleri son dönemlerin popüler uygulamalarıdır. Farklı türden çok sayıda seçenek, bu ürünler arasında bulunmaktadır. Farklı zevklerin buluşma noktasını oluşturan alçıpan paneller trend duvar boyaları ile boyanarak göz alıcı bir şıklığa kavuşuyor.

Yaşam alanınızın duvarlarını aklınızdan geçtiği gibi farklı görüme kavuşturabilirsiniz. Bazı duvarlara kâğıt kaplaması yapılarak farklı bir ambiyansı kolayca yakalamak mümkündür.

Duvar Kağıdı Alçı – Boya gibi en çok tercih edilen konularda sizin için ekip olarak görev almaktayız. Var olan ev dizaynını farklı yöne çekebilmek için profesyonel ustalarımız ile çalışmaktayız.

Duvar panelleri, tavanlar için ışık bandı duvarlara niş bölümleri ekleyerek alçı ile çok yaratıcı çalışmaları ortaya çıkartmaktayız. Yenilikçi ev yaşam fikirlerinin her birini sizler için tasarlamaktayız.

1.sınıf duvar kağıtları arasından zevkinize en uygun desenli olanları farklı oda konseptleri için uygulamamaktayız. Mutfak ve banyolarda sıklıkla tercih edilen ve Nem geçirmeyen duvar kâğıdı modellerimiz şu sıralar oldukça revaçta. Hem sağlıklı hem de olabildiğince pratik bir kullanım ayrıcalığına sahip olan bu benzersiz seçenekler sizler hayal edilen ev şıklığına kavuşturmaktadır.

 

Duvar Kağıtları Fiyatları

Duvar Kağıtları Fiyatları, tasarım özelliğine ve kalitesine göre farklı fiyatlardan oluşmaktadır. M2 cinsinden ihtiyaç duyulan uzunluğa göre fiyatlar artış göstermektedir. Boya badana maliyetlerine göre oldukça ekonomik bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Temizlemesi silmesi kolay olan bu seçenekler uzun vadede de çok daha ekonomik bir biçimde hayatımızda yer almaktadır.

Rulosu 10 TL Duvar Kâğıdı olabildiği gibi rulosu 1000 TL olan fraklı detaylara sahip modellerde var olmaktadır. Hepsi birbirinden farklı özelliklere sahip nice alternatif firmamız bünyesinde sizler için satışa sunulmaktadır.

 

Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kâğıdı modelleri de diğer ürünlerde olduğu gibi kendi arasında çok değişik modellere ayrılmaktadır. Kişilerin beğenisini kazanacak türden modern ve klasik çok sayıda desenli ayrıcalıklara firmamızda yer almaktadır.

 Hem satış hem de uygulama anlamında kişilerin tercihlerine özel bir çalışmayı günü birlik olarak ortaya çıkarmaktayız.

3D Duvar Kağıdı, 3 Boyutlu Duvar Kağıdı ve Dekoratif Duvar Çıtası konularında firmamız fark oluşturan bir çok çalışma imza atmış bulunmaktadır.

 

Kaç Çeşit Duvar Kağıdı Vardır?

Vinil duvar kağıdı, Sıvı vinil duvar kağıtları ve katı vinil duvar kağıdı olmak üzere 3 farklı gruba ayrılır. Hepsi birbirinden farklı özellikte ve kişilerin taleplerine göre tercih edilebilmektedir.

 

Duvar Kağıdı Neyle Yapıştırılır?

Duvar kağıdı seçerken uygulama şekli önemlidir.  Birbirinden farklı noktalara yapıştırılırken genelde toz yapıştırıcı ile yapıştırılır. Yapıştırma yüzeyi kâğıt olanlarda ise yapıştırıcı sürülerek duvara dahil edilir.

Çimento halindeki duvar yüzeylerine yapıştırılmadan önce ise 24 saat önce mutlaka saten alçı uygulanması gerekmektedir. Firmamız bu konuda gereken tüm çalışmaları yerine getirerek sizlere harika uygulanmış bir duvar kâğıt çalışması sunabilmektedir.

Boya badana anlamında da sektörün en profesyonel çalışmasını sizler için uygulamaktayız. En ünlü markaların boya satışlarını yaparak gerekli alanlara kusursuz bir biçimde uygulamaktayız.

Ankara Duvar Kâğıdı Alçı ve Boya ihtiyaçlarınızda firmamızdan fiyat almadan bir anlaşma yoluna başvurmayınız.

Yüzlerce
müşteri bize güvendi

Sohbete başla
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?