Estetik Görünüm

Yolculuğa başlayın

Tarzınızı kombinizde yaşatın
Radyatörlerde yaratıcı fikirler
İşlevsellik ile şıklığı birleştirin
0850 303 00 10

Tarz

Radyatör dekorasyonunu planlarken kendi tarzınızı yansıtın.

Yaratıcılık

Radyatör tasarımınızı kalıplardan uzak, çarpıcı çizgilerle yaşatalım.

İşlevsellik

Kullanışsız ürünler yerine her ayrıntıyı işinize yarayacak şekilde planlayalım.

Özgünlük

Kaliteli ürünler
Kullandığımız ürünler sayesinde yıllarca tadilat ihtiyacınız olmasın.
Hızlı işlem
Dekorasyon ihtiyaçlarınız için aylarca beklemenize gerek yok.

Estetik. Aydınlık. Modern.

Gelişmiş Teknolojiler

Evinizi sevgiyle keşfedin

Kombi ve ısıtma sistem işlemlerinizi sadece bir ürün olarak görmüyor, aynı zamanda duygularla inşa ediyoruz.

Tüm hizmetlerimizi görün
Muhteşem tasarım & Estetik görünüm
Özel Teklif

Muhteşem tasarım & Estetik görünüm

Kombinizi yenilemek için iyi bir zaman
Niş detaylar ile dekorasyon
Özel Teklif

Niş detaylar ile dekorasyon

Her noktayı kullanın
Kombinizin iç sesini dinleyin
Özel Teklif

Kombinizin iç sesini dinleyin

Kombinizin özelliklerini keşfedin
Hedef Grup Dekorasyon

Ankara Kombi ve Isıtma Sistemleri

Kombi ve Isıtma Sistemleri firmamızın profesyonelce yürütmekte olduğu özel bir hizmettir. Farklı yapıların her birine farklı özelliklerden oluşan kombi sistemlerini dahil etmekteyiz. Başta Ankaralı müşterilerimiz olmak üzere bölgenin en çok tercih edilen firması olmaktayız.

Baymak kombi yerden ısıtma nasıl çalışır merak edenler için açıklamak gerekirse yüksek kaliteye sahip bir ısıtma performansı sağladığını söylemek isteriz.

Baymak Isı Pompası ve Baymak Elektrikli Kombi konularında firmamız profesyonel hizmetleri tüm bölgeye kusursuzca sunabilmektedir. İstenen marka kombi ürünlerini yaşam alanlarınızın ihtiyaçlarına uygun olarak temin etmekte ve en uygun noktalara monte etmekteyiz.

 

Yerden ısıtma kombi nasıl açılır?

Klasik kombi çalışma performansına benzer bir biçimde çalışma sergilemektedir. Yeni nesil ısıtma sistemlerini oluşturan yerden ısıtma şeklinde radyatörler bulunmamaktadır. Yer döşemesinin alt kısmına döşenmiş ısıtma tesisatı bulunmaktadır. Oldukça yüksek ısıtma kapasitesine sahip olduğunu söylemek isteriz.

Yerden ısıtma kombi seçimi konusunda firmamız sizler en uygun kombi seçimini ortaya çıkartmaktadır. Kombi seçerken kullanılacak olan alan özelliklerinin bilinmesi önemlidir. Binanın yönü ve m2 ebatları önemli bir yere sahiptir.

Doğalgaz Su Isıtıcı Kombi özellikleri ile popüler olan sayısız ürün ayrıcalığı firmamız bünyesinde kişilerin tercihlerine sunulmaktadır.

DemirDöküm yerden ısıtma kombi ve buna benzer arklı marka ürünleri firmamız kombi modelleri içerisinde sizler için yer almaktadır.

 

Yerden ısıtmalı kombi fiyatları

Fiyatlar belirlenirken kur etkili bir belirleyici olmaktadır. Özellikle her geçen gün kombilerin satış fiyatları da artış göstermektedir. Yerden ısıtma özelliğine sahip kombi fiyatları en ekonomik biçimde firmamız tarafından satışa sunulmaktadır.

 

Yerden ısıtmalı eve hangi kombi?

Hermetik kombi seçenekleri çok fazla ilgi bulmakta olan kombi ürünleridir. Kombi ve Isıtma Sistemleri arasında popüler ürünlerdendir. Yoğuşmalı Kombiler daire büyüklüğüne göre yeri yoğuşmalı ya da tam yoğuşmalı seçeneklerden ileri gelmektedir.

M2 büyüklüğü 160 m2 ve üzerinde olan yapılarda yoğuşmalı kombi kullanımı uygundur.

 

Yerden ısıtma mı daha iyi yoksa petek mi?

 

Yerden Isıtma mı Petek mi Enerjiyi Daha Verimli Kullanır?

Petek tesisatı şeklinde hayata geçirilmiş olan ısıtma sistemlerinde istenen ısının ortamda oluşması için kombinin 90 dereceye çıkması gerekmektedir.

Yerden ısıtma sistemleri ile aynı ısı oranını yakalamak için ise kombinin 55 dereceye ulaşması yeterli olmaktadır. Yerden ısıtma ile aynı ısıyı daha düşük enerji ve kombi gücü ile kolayca yakalayabilirsiniz.

 

Isıtma kombi ne demek?

Kombi ürünleri genellikle binaların ısıtılması ve sıcak suyun kolayca elde edilebilmesi amacıyla geliştirilmiş elektronik ürünlerdir. Farklı ölçülerden oluşan küçük ölçekli ve büyük ölçekli kombi tasarımları firmamız bünyesinde satışa sunulmaktadır.

 

Yerden ısıtma sistemi evi ısıtır mı?

Yerden ısıtma tesisatlarında yer döşemesinin atına konumlandırılan boruların içerisinden sürekli olarak sıcak su geçişi sağlanmaktadır. Ekonomik fiyatlar ile istediğiniz derecede ısınma sağlayabilirsiniz.

Kombi ve Isıtma Sistemleri anlamında en gelişmiş seçenekleri firmamız bünyesinde kolayca bulabilirsiniz.

Yüzlerce
müşteri bize güvendi

Sohbete başla
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?